Zapisz się do naszego newslettera!

Dbamy o was kompleksowo – ZIELKO W TROSCE O ZDROWIE I CZYSTY DOM

lis 8, 2022

Dbamy o was kompleksowo – ZIELKO W TROSCE O ZDROWIE I CZYSTY DOM

lis 8, 2022

Jako marka PURE BEAUTY i przede wszystkim jako ludzie pracujący w tej firmie, pragniemy w każdym boxie ofiarować Wam mnóstwo radości, niespodzianek, które zachęcą Was do codziennych małych i większych rytuałów piękności. Wiemy jednak, że nie samym relaksem da się żyć, a domowe obowiązki potrafią znacząco uprzykrzyć nasz dzień, dlatego też myślimy o Was kompleksowo. W naszej ostatniej edycji COLLECT MEMORIES znaleźliście produkt od marki ZIELKO, która w każdej chwili skutecznie rozprawi się z domowym bałaganem i to w trosce o nasze bezpieczeństwo.

ZIELKO – W SOJUSZU Z NATURĄ

Można by pomyśleć, że domowe porządki nijak się mają do pielęgnacji, te odstraszające składniki, zdecydowanie zniechęcają do regularnych czynności porządkowych. Ale przecież chcemy, aby wokół nas było czysto, pachnąco, pragniemy, by nasze miejsce na ziemi było bezpieczne dla nas, naszych dzieci, zwierząt i gości. Zapewne często szukacie rozwiązań, które wspomogą Was w codziennych porządkach? Jeśli tak, to doskonale trafiliście, ponieważ zamierzamy dziś pokłonić się nad marką ZIELKO, która w ofercie ma, nie detergenty, a bezpieczne produkty dla domu stworzone w zgodzie z matką naturą. Środki czystości tej marki są przyjazne środowisku, ich receptury zawierają minimum 98% składników pochodzenia naturalnego. Składają się komponentów aktywnych, które są znane od pokoleń i dostępne dla każdego z nas. Wśród takich składników znajdziemy np. kwas cytrynowy czy sodę oczyszczoną. ZIELKO bez problemu radzi sobie z bakteriami, drożdżami czy pleśnią. Domowe obowiązki wcale nie muszą być nieprzyjemne i czasochłonne. Wybierając ZIELKO, wybieracie naturalny i bezpieczny sposób na pozbycie się zanieczyszczeń, osadów i tłuszczu. Należy też wspomnieć o tym, że marka ta wyróżnia się wspaniałymi aromatami, które nie działają drażniąco, a wręcz przeciwnie uprzyjemniają każde domowe porządki, pozostawiając na długo wyczuwalną woń świeżości.

ZIELKO ŻEL DO WC – MOC JAŚMINU I KWIATU POMARAŃCZY

Toaleta to miejsce, które w rozmowach zazwyczaj jest pomijane, gdyż temat ten często uważany jest za drugoplanowy albo całkiem niepotrzebny. Jednak biorąc pod uwagę, że WC ma styczność z naszą najbardziej intymną sferą, powinniśmy o nie zadbać w szczególny sposób. Możecie zasłaniać oczy, chować zarumienione poliki, ale dziś zamierzamy poruszyć ten newralgiczny temat, gdyż czujemy potrzebę jego ukazania w sposób naturalny, bezpieczny i skuteczny, w czym pomoże nam oczywiście marka ZIELKO i ŻEL DO WC JAŚMIN & KWIAT POMARAŃCZY. Zacznijmy od składu, mamy tu do czynienia z 99,7% składników pochodzenia naturalnego, w dodatku jest on 100% biodegradowalny, co powoduje, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w naszej przydomowej oczyszczalni ścieków.

W tym produkcie aktywnie działa znany chyba każdemu kwas cytrynowy, który świetnie radzi sobie z zabrudzeniami, kamieniem i innymi osadami. Aplikację żelu ułatwia specjalnie zaprojektowane opakowanie, wystarczy nanieść produkt standardowo pod krawędź muszli, a następnie po kilku chwilach spłukać wodą. Przy mocniejszych zabrudzeniach, pozostawmy żel na noc, a rano wyszorujmy wc szczotką. Ten wysoko naturalny środek czyszczący do toalet i pisuarów jest również wydajny i pachnący, polecamy go wszystkim fanom owocowo – kwiatowych zapachów w domu.

Natura to nasz sprzymierzeniec, idąc z duchem, czasu warto czasem przystanąć i skorzystać z tego, co nam oferuje. Zwracajmy uwagę na skład nie tylko podczas wyboru kosmetyków do twarzy, ciała czy włosów, ale także przy zakupie produktów do naszego domu, bo przecież to właśnie w nim żyjemy na co dzień, wybierzmy markę, która jest skuteczna i naturalna. Dziś z ręką na sercu możemy polecić Wam ZIELKO, stworzone z miłości, by dawać radość każdego dnia. ZIELKO może umilić i przyspieszyć Wam przygotowania do świąt, jesteście na to gotowi? Produkt marki ZIELKO znalazł się w edycji COLLECT MEMORIES, której pełną zawartość możecie poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty