fbpx
Zapisz się do naszego newslettera!

Czy ekologiczne musi być nudne? Poznaj nowe, pachnące rozwiązanie od ZIELKO!

lis 8, 2021

Czy ekologiczne musi być nudne? Poznaj nowe, pachnące rozwiązanie od ZIELKO!

lis 8, 2021

Ekologiczne aspekty dbania o naszą codzienność rozszerzają się na coraz więcej dziedzin – jemy lepiej i zdrowiej, czytamy etykiety naszych kosmetyków, ograniczamy śmieci … a od niedawna obserwujemy również jak zmienia się rynek środków piorących, który także zaczyna nam oferować bezpieczniejsze dla środowiska rozwiązania. To bardzo ciekawe z punktu widzenia konsumenta, bo niestety, ale utarło się w naszej świadomości, że wszystko co eko … jest nudne i przewidywalne. Nieciekawe zapachy, mało intensywne formuły, aromat, który znika wraz z suszeniem to główne zarzuty w stronę eko środków do prania – czy aby na pewno tak właśnie musi być? 

NOWA LINIA ŚRODKÓW PIORĄCYCH MARKI ZIELKO

W asortymencie marki ZIELKO, która już miała premierę w naszym PURE BEAUTY BOX pojawiła się nowa gama środków piorących tworzonych w zgodzie z naturą. Wśród płynów do prania opartych na delikatnych detergentach piorących znalazło się również miejsce dla linii płynów do płukania, o których chcemy Wam opowiedzieć. Jeden z nich w postaci owocowej mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX HONEY SKIN, co wywołało wśród Was niemałe zaskoczenie. Zdecydowaliśmy się umieścić ten PŁYN jako dodatek do naszego pudełka, ponieważ ma on szansę realnie zmienić pogląd na temat ekologicznego płukania. Jego cudowny, rześki, a przy tym intensywny zapach owoców utrzyma się na Waszych ubraniach tak długo jak tradycyjny płyn, a jednak jego używanie przyniesie Wam jeszcze więcej korzyści.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ EKOLOGICZNE PŁYNY DO PŁUKANIA?

Przede wszystkim ze względu na ich skład, który nie zawiera substancji zagrażających organizmom wodnym. Często na opakowaniach środków piorących z tradycyjnej półki możecie znaleźć dopisek informujący o tym, że wyrządza podobne szkody. Rzadko zwracamy na to uwagę, jednak w dobie rosnącej świadomości w kwestii tego, co jemy, co nosimy i co nakładamy na swoją skórę warto i na to również zwracać uwagę. Płyny marki ZIELKO tych szkód nie czynią, co jest ich niewątpliwą zaletą. Dodatkowo są całkowicie naturalne, biodegradowalne, a przy tym skuteczne i naprawdę pięknie pachnące. Z racji tego, że płyny do płukania służą nam nie tylko do nadawania pięknego aromatu naszym ubraniom, ale również ich zmiękczaniu formuła PŁYNU ZIELKO została wzbogacona naturalną lanoliną, a nie syntetycznymi substancjami, które często pozostają we włóknach tkanin drażniąc skórę alergików czy maluchów. 

OWOCE, TROPIKI… A MOŻE KWIATY? 

ZIELKO, znając wymagania konsumentek i potrzebę tworzenia płynów do płukania, które rozpieszczają nos niszowymi aromatami i pozostają na ubraniach na długo, stworzyło trzy wersje zapachowe, w których każda z nas jest znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Zapach owocowy, który znalazłyście w swoim HONEY SKIN to rześka mieszanka o bardzo wesołym akcencie, która już po otworzeniu zakrętki wypełnia pomieszczenie. Aromat tropikalny to z kolei pełna ciepła i wakacji mieszanka o słodszym wykończeniu, a z kolei wersja kwiatowa to typowa kobieca mieszanka, która z pewnością skojarzy się z elegancją i czymś bardzo przytulnym. Niezależnie jednak od tego, na jaki zapach się zdecydujecie zawsze możecie liczyć na bezpieczną, naturalną formułę i jednoczesną dbałość o środowisko, a przecież w przypadku tego produktu… oto nam dokładnie chodzi, prawda?

PŁYN DO PŁUKANIA ZIELKO W WERSJI OWOCOWEJ oraz inne ciekawe, naturalne rozwiązania nie tylko dla domu, ale przede wszystkim twarzy i ciała znajdziecie w naszym PURE BEAUTY BOX SKIN HONEY, którego pełną zawartość możecie poznać <TUTAJ>.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box May... Be Great

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Malinowo – cytrynowy zawrót głowy z marką ONLYBIO

Malinowo – cytrynowy zawrót głowy z marką ONLYBIO

Kiedy pytaliśmy Was o Wasze ulubione zapachy w kosmetykach większość z bez wątpienia odpowiedziała, że są to aromaty owocowe. Doskonale się składa, ponieważ wiosna i początek lata to idealny okres na rozpieszczanie swojej skóry właśnie radosnymi, rześkimi i...

10 pomysłów na prezent na Dzień Matki

10 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Już w przyszłym tygodniu obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w całym roku, czyli Dzień Matki. Lepiej brzmiałoby naszej ukochanej Mamusi, prawda? Ale nie spierajmy się o nazwę, tylko zastanówmy nad cudownymi prezentami. Dokonujecie zakupu na ostatnią chwilę czy...

Pure Beauty

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping