Zapisz się do naszego newslettera!

Czarnuszka i konopie dla zdrowia i pełnego komfortu miejsc intymnych – emulsja marki CANABO

sty 23, 2023

Czarnuszka i konopie dla zdrowia i pełnego komfortu miejsc intymnych – emulsja marki CANABO

sty 23, 2023

Codzienna higiena okolic intymnych to z pewnością dla każdej z nas podstawa funkcjonowania. Czy zastanawiałyście się jednak kiedyś nad tym, jaki powinien być właściwy kosmetyk, po który sięgamy każdego dnia? Czy powinien być delikatny, pięknie pachnieć, a może po prostu być wydajny i tani? W dzisiejszym wpisie chcemy pokazać Wam EMULSJĘ DO HIGIENY INTYMNEJ CZARNUSZKA marki CANABO, która odpowie Wam na to bardzo istotne pytanie. Istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo, że od dziś na kosmetyki do higieny intymnej będziecie patrzyć zupełnie inaczej. Dlaczego? Przekonajmy się!

SYNERGIA SKŁADNIKÓW, KTÓRA OCZYSZCZA I JEDNOCZEŚNIE PIELĘGNUJE

Podstawową funkcją produktu, który otrzymałyście w swoim pudełku BELIEVE IN MAGIC jest oczywiście delikatne oczyszczanie, jednak sekret jego działania tkwi we właściwościach pielęgnacyjnych. Dwa kluczowe składniki, które sprawiają, że EMULSJA DO HIGIENY INTYMNEJ CANABO jest nie tylko kosmetykiem myjącym to ekstrakt z czarnuszki i konopi siewnej. Ich dobór jest nieprzypadkowy, ponieważ jak za moment się okaże, oba spełniają niezwykle ważne funkcje w zachowaniu zdrowia, komfortu oraz prawidłowej kondycji okolic intymnych. Czarnuszka usprawnia działanie naturalnych funkcji obronnych naskórka, ale działa również detoksykująco, pozytywnie wpływając tym samym na mikroflorę skóry. Będzie zatem niejako tarczą ochronną dla dobrych bakterii, które w środowisku intymnym są bardzo istotne. 

Ekstrakt z konopi siewnych znany jest ze swoich wszechstronnych funkcji, jednak najistotniejszą z nich jest działanie przeciwzapalne. Z racji tego, że konopie to źródło kannabinoidów, witamin, minerałów, protein i fitosteroli będzie efektywnie łagodzić uczucie suchości i podrażnienia, ale także spełni funkcję ochronną, która doskonale łączy się z czarnuszką tworząc bardzo wartościowy duet.

W składzie nie brakuje także kwasu mlekowego, który reguluje naturalne pH miejsc intymnych, a także bardzo delikatnych substancji myjących. Te ostatnie są bardzo istotne, ponieważ nie będą narażały nas na dodatkowe podrażnienia, nie powodują także ściągnięcia skóry czy dyskomfortu. Całość składu jest bardzo przemyślana. Poszczególne komponenty działając synergicznie zapewniają nam poczucie pełnego bezpieczeństwa nawet w przypadku dużej nadwrażliwości. To najlepsza odpowiedź na zadane przez nas pytanie we wstępie tego wpisu – idealny płyn do higieny intymnej powinien łączyć oczyszczanie z dogłębną pielęgnacją i komfortem.

IDEALNA NA CO DZIEŃ I W PRZYPADKU ALERGII

Czasami zdarza się niestety tak, że mimo najszczerszych chęci i ogromnej dbałości pojawia się reakcja alergiczna lub infekcja (np. po antybiotykoterapii, w trakcie miesiączki czy przy zakupie nowej bielizny) i wtedy rodzi się pytanie, jak powinna wyglądać pielęgnacja i oczyszczanie. W przypadku EMULSJI DO HIGIENY INTYMNEJ CZARNUSZKA CANABO możecie być w 100% pewne, że nawet w tak trudnych sytuacjach, będzie dla Was ogromnym wsparciem. Świadczą o tym badania dermatologiczne i ginekologiczne wśród osób z dodatnim wywiadem alergologicznym przeprowadzone na tym konkretnym produkcie. Możecie sięgać zatem po nią i na co dzień i w trakcie menstruacji, ale także wtedy, gdy odczuwacie nieprzyjemne reakcje okolic intymnych na dany czynnik alergizujący. Lekka, delikatnie pachnąca konsystencja zapewni Wam uczucie świeżości na bardzo długo, a ulga będzie odczuwalna niemalże natychmiastowo.

EMULSJĘ DO HIGIENY INTYMNEJ CZARNUSZKA CANABO wraz z innymi kosmetykami, które zatroszczą się o Was na co dzień, a nawet w trakcie kłopotliwych sytuacji, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BELIEVE IN MAGIC, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Odkryj magię w swojej codzienności z najnowszą edycją BELIEVE IN MAGIC | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE (14) pure beauty kanał – YouTube

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty