Zapisz się do naszego newslettera!

BIOLAGE R.A.W. – ekologicznie i naturalnie

lip 5, 2021

BIOLAGE R.A.W. – ekologicznie i naturalnie

lip 5, 2021

W boxie BOTANIC GARDENS pojawiły się szampon i odżywka z serii BIOLAGE R.A.W. – COLOR CARE. Już w poprzednich boxach mieliśmy przyjemność testowania kosmetyków tej marki. Wyniki testów były niezwykle satysfakcjonujące. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie i tym razem. 

BIOLAGE R.A.W. to rozwijając skrót: Real (Prawdziwa), Authentic (Autentyczna), Wholesome (Zdrowa). Czyli najlepsza pielęgnacja włosów opracowana z zachowaniem idealnej równowagi pomiędzy naturą, pięknem i zdrowiem. Warto wspomnieć, że ta linia kosmetyków jest przyjazna dla środowiska. Szampony i odżywki BIOLAGE R.A.W.mają w swoim składzie składniki pozyskiwane z miejsc, które zdecydowanie angażują się w zrównoważony rozwój, a w swojej działalności kierują się poszanowaniem etycznych praktyk. Opakowania BIOLAGE R.A.W. są stworzone z plastiku PCR, który w 100% pochodzi z recyklingu. Istotny jest fakt, że mogą zostać poddane temu procesowi raz jeszcze. W produkcji kosmetyków używane są wyłącznie niezbędne składniki. Dzięki temu składy kosmetyków są krótkie, ale jednocześnie maksymalnie skuteczne i dostosowane do potrzeb każdej z nas. 

BIOLAGE R.A.W. – SZAMPON COLOR CARE

Zacznijmy od SZAMPONU BIOLAGE R.A.W. COLOR CARE. Jest on dedykowany do pielęgnacji włosów koloryzowanych. Włosy takie wymagają szczególnej pielęgnacji, dlatego bardzo istotny jest wybór szamponu najlepszej jakości. SZAMPON BIOLAGE dzięki zawartości olejku z nasion Limnanthes Alba, a także mleczka kokosowego genialnie oczyszcza, a co najważniejsze pomaga chronić kolor włosów. W swoim składzie produkt nie zawiera siarczanów, parabenów, silikonów i sztucznych barwników. Aż 97% składników szamponu jest pochodzenia naturalnego, co stanowi zdecydowany atut tego kosmetyku. Warto wspomnieć także o ekologicznym aspekcie, a mianowicie: jest biodegradowalny w 98%, a opakowanie w 100% pochodzi z recyklingu. Kosmetyk genialnie przedłuża trwałość koloru po koloryzacji (aż do 4 tygodni), a także chroni kolor przed wypłukiwaniem. Ten argument zdecydowanie przemawia na korzyść tego produktu. Nasze włosy staną się lśniące, zdrowe i gładkie jak u prawdziwej gwiazdy z pierwszych stron gazet. Czy nie o taki efekt nam chodzi?

BIOLAGE R.A.W. – ODŻYWKA COLOR CARE

ODŻYWKA BIOLAGE RAW COLOR CARE podobnie jak szampon z tej serii została opracowana specjalnie dla włosów farbowanych. Jej stosowanie zapewnia naszym włosom doskonały połysk, a jednocześnie długotrwałą ochronę kolorów. Dodatkowo kosmetyk wzbogacony jest o rzeżuchę łąkową i mleko kokosowe. Odżywka zapewnia włosom doskonałe odżywienie pozostawiając je jeszcze bardziej miękkie i pełne blasku.

Zadbaj o swoje włosy i spraw, aby przed wymarzonym urlopem stały się jeszcze piękniejsze i nabrały niesamowitego koloru.  Koniecznie zamów box BOTANIC GARDENS <TUTAJ>, w którym między innymi otrzymasz ODŻYWKĘ I SZAMPON BIOLAGE R.A.W. Color Care w idealnych, podróżnych rozmiarach. Obowiązkowo sprawdź, jakie inne równie cudowne produkty kosmetyczne znajdują się w boxie BOTANIC GARDENS. Nie zastanawiaj się dwa razy, po prostu go zamów. Nie pożałujesz!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty