Zapisz się do naszego newslettera!

12-godzinny komfort i uczucie świeżości z SORAYA LACTISSIMA

mar 2, 2023

12-godzinny komfort i uczucie świeżości z SORAYA LACTISSIMA

mar 2, 2023

Higiena intymna towarzyszy nam na co dzień, dlatego w naszych pudełkach nie brak produktów, które zadbają również o tę kwestię. W edycji YOU’RE CUTE każda z Was znalazła propozycję od marki SORAYA pochodzącej z linii LACTISSIMA, a służącej do codziennego, delikatnego oczyszczania okolic intymnych i zapewnienia nam uczucia komfortu przez wiele godzin. Co możemy powiedzieć o niej więcej? Zapraszamy na wpis!

SORAYA „UKOJENIE”, CZYLI JAK DZIAŁA RUMIANEK?

Biorąc do ręki butelkę ŻELU DO HIGIENY INTYMNEJ LACTISSIMA od razu naszym oczom ukazuje się informacja o głównym składniku zastosowanym w formule i determinującym poboczne działanie produktu. Czemu poboczne? Oczywiście dlatego, że żel służy przede wszystkim do oczyszczania i to jest jego główna funkcja, ale SORAYAdoskonale wie, że tak delikatna i wymagająca okolica potrzebuje czegoś więcej.

Rumianek, bo to on stanowi tutaj główny komponent wprost z natury ma znane od lat właściwości łagodzące, kojące oraz przeciwzapalne. Co ciekawe, rumianek działa również przeciwświądowo, dlatego marka informuje nas o tym, że żel ten zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Formuła jest gęsta i bardzo wydajna, ponieważ zaledwie kropla wystarczy, by efektywnie oczyścić okolice intymne. Warto zwrócić również uwagę na piękny zapach, który także nie pozostaje tu bez znaczenia, ponieważ pozwala na jeszcze większe poczucie komfortu i odświeżenia na co dzień.

KWAS MLEKOWY, PANTENOL I FIZJOLOGICZNE PH

Nasz ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ SORAYA LACTISSIMA to jednak nie tylko składniki myjące oraz ekstrakt z rumianku. W formule znajdziemy między innymi kluczowy dla flory bakteryjnej kwas mlekowy o właściwościach nawilżających. Przywraca on i pomaga utrzymać odpowiednie pH miejsc intymnych i wzmacnia barierę ochronną. 

Obok kwasu mlekowego mamy jeszcze jeden, znany od lat, doskonały składnik łagodzący, jakim jest pantenol. Wykazuje silne on i efektywne działanie kojące, regenerujące i przyspieszające gojenie się ran, dlatego jego obecność w produktach do higieny intymnej ma naprawdę ogromne znaczenie. Marka SORAYA zadbała również o odpowiednie przebadanie swojego produktu przez ginekologów oraz o fizjologiczne pH produktu dla zdrowia i ochrony flory bakteryjnej, więc jak same widzicie – oto przed Wami produkt stworzony z dbałością o każdy szczegół.

Czy włączyłyście go już do swojej codziennej higieny i pielęgnacji? Czy spotkałyście się do tej pory z liniąLACTISSIMA, w skład której wchodzą również inne rozwiązania oferowane przez markę? A może już znałyście ten produkt wcześniej? Czekamy na Wasze komentarze i wrażenia!

ŻELU DO HIGIENY INTYMNEJ LACTISSIMA wraz z innymi produktami, które pomogą Wam zadbać o siebie na co dzień, mogłyście znaleźć w naszym pudełku YOU’RE CUTE, którego pełną zawartość poznacie na naszym KANALE YOUTUBE -> (35) YOU’RE CUTE 🍭 Pure Beauty – Luty 2023 🎁 Unboxing – YouTube

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty