VERSACE

o marce

Luksusowa marka modowa stworzona przez włoskiego projektanta mody Gianni Versace, który w wieku 10 lat zaprojektował swoją pierwszą sukienkę. Od wielu lat styl Versace pozostał niezmienny, wyróżnia go przepych, blichtr oraz odwaga w łączeniu materiałów i wzorów. Ubrania, które na pierwszy rzut mogłyby się wydawać niepasujące, finalnie tworzyły spójną całość. Oprócz nietuzinkowych kreacji marka VERSACE tworzy także biżuterię oraz perfumy. Pierwszy flakon perfum Versace nazwany imieniem twórcy powstał w 1981 roku, następnie pojawił się jego męski odpowiednik Versace l’Homme. Obecnie rynek cieszy się liczną kolekcją zapachów tej firmy, która zaskakuje i rozpieszcza nasze zmysły.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty