URGO DERMOESTETIC

o marce

URGO jest francuską marką specjalizującą się w dziedzinie leczenia ran, ochrony i regeneracji oraz poprawy struktury skóry. W jej portfolio znajdziemy zarówno specjalistyczne opatrunki medyczne przeznaczone do zaawansowanego leczenia trudno gojących się ran pod nazwą URGO Medical, a także innowacyjne rozwiązania i opatrunki URGO dostępne w aptekach wspomagające leczenie takich dolegliwości jak: opryszczka, rany cięte, afty, pęknięcia skóry, zniszczone paznokcie, pęcherze, odciski, oparzenia. 

Ofertę uzupełniają produkty URGO Aesthethics poprawiające kondycję skóry wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej. 

Nowością w portfolio marki URGO są innowacyjne dermokosmetyki inspirowane zabiegami medycyny estetycznej do wykonania w domowym zaciszu. Produkty URGO DERMOESTETIC skierowane są do nowoczesnych, świadomych kobiet, które w szybki, ale profesjonalny sposób pragną poprawić swój wygląd i jakość skóry.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty