SWEDERM

o marce

SWEDERM® do marka prężenie działająca na rynku kosmetycznym już od 15 lat. Początkowa działalność polegała na dystrybucji z czasem jednak przerodziła się w autorską produkcję dermokosmetyków z czego przede wszystkim jest dziś znana. SWEDERM® podkreśla, że najważniejszym priorytetem marki jest jakość oferowanych kosmetyków, a nie ich ilość. Cechą wyróżniającą markę na rynku dermokosmetycznym są przede wszystkim sprawdzone, testowane w niezależnych laboratoriach europejskich formuły, ale również wytrwałość w dążeniu do celu oraz niekończące się pokłady pasji.

W portfolio marki znajdziemy gamę dermokosmetyków odpowiadających na potrzeby nawet najwrażliwszych, problematycznych skór, ale również specjalistyczną linie do włosów, a nawet profesjonalne produkty do makijażu. Bogactwo oferty SWEDERM® sprawia, że każdy znajdzie w niej kosmetyki dopasowane do swoich potrzeb – warto zaznaczyć, że marka produkuje swoje kosmetyki w laboratoriach we Włoszech i Francji stawiając przede wszystkim na niezależne, nowoczesne badania potwierdzające jakość, a także 100% bezpieczeństwo stosowania dla osób wrażliwych. Wieloletnia współpraca z dermatologami oraz kosmetologami sprawia, że opracowane formuły dedykowane są również osobom borykającym się z atopowym zapalaniem skóry i innymi dermatozami stanowiąc doskonałe wsparcie w procesach leczenia. SWEDERM® podkreśla w swojej działalności również fakt poszanowania dla środowiska naturalnego oraz zwierząt – żaden z produktów nie jest testowany na żadnym etapie produkcji.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty