SVR

o marce

SVR to francuska marka dermokosmetyków stworzona przez Simone i Roberta Veret z głębokim przekonaniem, że wiedza dermatologiczna pozwala przywrócić piękno nawet najwrażliwszej i najbardziej problematycznej skórze. Na rynku istnieje od 1962 roku i znana jest już w wielu krajach na całym świecie. Powstała z myślą o pielęgnacji skór wrażliwych, nadwrażliwych i problematycznych, jako odpowiedź na najbardziej wstydliwe i nurtujące kobiety problemy z cerą. Swoją renomę marka SVR zbudowała dzięki specjalistom z dziedziny dermatologii, którzy biorą czynny udział w procesie tworzenia produktów.

Dziś w szerokiej gamie marki znajdziemy produkty, które odpowiadają nawet na najbardziej trudne problemy skórne : trądzik, atopowe zapalenie skóry, egzema czy przebarwienia. Warto zaznaczyć, że w logo marki SVR nie bez powodu został umieszczony kadyceusz – ma on symbolizować fakt, że SVR bierze pod uwagę nie tylko upiększanie skóry, ale również proces leczenia produktów.

Formuły dermokosmetyków marki SVR opracowywane są przez kilka lat – łączą w sobie nie tylko skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne, ale również dają szanse naturalnym komponentom. Wieloletnie doświadczenie marki pozwoliły na uzyskanie maksymalnego możliwego stężenia składników aktywnych w formułach, dzięki czemu produkty są nie tylko delikatne, łagodne i idealne do walki z problemami skórnymi, ale przede wszystkim skuteczne i efektywne w swoim działaniu.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty