SVR

o marce

SVR to francuska marka dermokosmetyków stworzona przez Simone i Roberta Veret z głębokim przekonaniem, że wiedza dermatologiczna pozwala przywrócić piękno nawet najwrażliwszej i najbardziej problematycznej skórze. Na rynku istnieje od 1962 roku i znana jest już w wielu krajach na całym świecie. Powstała z myślą o pielęgnacji skór wrażliwych, nadwrażliwych i problematycznych, jako odpowiedź na najbardziej wstydliwe i nurtujące kobiety problemy z cerą. Swoją renomę marka SVR zbudowała dzięki specjalistom z dziedziny dermatologii, którzy biorą czynny udział w procesie tworzenia produktów.

Dziś w szerokiej gamie marki znajdziemy produkty, które odpowiadają nawet na najbardziej trudne problemy skórne : trądzik, atopowe zapalenie skóry, egzema czy przebarwienia. Warto zaznaczyć, że w logo marki SVR nie bez powodu został umieszczony kadyceusz – ma on symbolizować fakt, że SVR bierze pod uwagę nie tylko upiększanie skóry, ale również proces leczenia produktów.

Formuły dermokosmetyków marki SVR opracowywane są przez kilka lat – łączą w sobie nie tylko skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne, ale również dają szanse naturalnym komponentom. Wieloletnie doświadczenie marki pozwoliły na uzyskanie maksymalnego możliwego stężenia składników aktywnych w formułach, dzięki czemu produkty są nie tylko delikatne, łagodne i idealne do walki z problemami skórnymi, ale przede wszystkim skuteczne i efektywne w swoim działaniu.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty