ORGANIC LAB

o marce

Misją firmy jest tworzenie bezpiecznych, zdrowych oraz przyjaznych środowisku kosmetyków opartych na naturalnych składnikach aktywnych.

Z myślą o pięknej i zdrowej skórze opracowano innowacyjne formuły wykorzystujące nanotechnologię i bioaktywne substancje naturalne. Firma Organic Lab stosuje starannie wyselekcjonowane składniki organiczne i minerały, co daje kosmetykom tej marki najwyższą efektywność płynącą wprost z natury. Efektywność działania produktów Organic Lab została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. 

Wszystkie produkty zawierają wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki aktywne. W produktach nie są stosowane sztuczne barwniki i perfumy.

Jako pierwsza w Polsce firma Organic Lab zastosowała technologię VexillumBio zwiększającą efektywność naturalnych składników organicznych i mineralnych.W produktach znajduje się 100% naturalnych składników aktywnych.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty