ORGANIC LAB

o marce

Misją firmy jest tworzenie bezpiecznych, zdrowych oraz przyjaznych środowisku kosmetyków opartych na naturalnych składnikach aktywnych.

Z myślą o pięknej i zdrowej skórze opracowano innowacyjne formuły wykorzystujące nanotechnologię i bioaktywne substancje naturalne. Firma Organic Lab stosuje starannie wyselekcjonowane składniki organiczne i minerały, co daje kosmetykom tej marki najwyższą efektywność płynącą wprost z natury. Efektywność działania produktów Organic Lab została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. 

Wszystkie produkty zawierają wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki aktywne. W produktach nie są stosowane sztuczne barwniki i perfumy.

Jako pierwsza w Polsce firma Organic Lab zastosowała technologię VexillumBio zwiększającą efektywność naturalnych składników organicznych i mineralnych.W produktach znajduje się 100% naturalnych składników aktywnych.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty