OnlyBio

o marce

Zapoznaj się z filozofią i wartościami marek OnlyBio i OnlyEco i dołącz do ekologicznej rewolucji!

Jesteś osobą, która nie lubi iść na skróty? Która chce mieć wpływ na otaczający świat i świadomie dokonywać wyborów? OnlyBio i OnlyEco również. Głównym założeniem marek OnlyBio i OnlyEco jest stworzenie produktów w 100% naturalnych, zapakowanych w 100% ekologiczne opakowania oraz produkowanych w 100% nowoczesnej, zielonej fabryce.

Każdy z produktów zawiera przynajmniej 99% naturalnych składników, a marka wciąż pracuje nad ich udoskonalaniem! W świecie OnlyBio i OnlyEco nie ma miejsca na kompromisy. Każda z wartości marek jest dla jej twórców równie ważna, bo… nie ma Planety B. Jeżeli dziś nie zdecydujemy się na dołączenie do eko-rewolucji, jutra dla świata, który znamy może nie być…

Wartości marki, czyli „dekalog”OnlyBio i OnlyEco

Odpowiedzialność

Nasze życie składa się z wyborów. My dokonujemy ich odpowiedzialnie, z myślą o Tobie, Twoich bliskich, jak również o środowisku w którym żyjemy. Dlatego kosmetyki i środki czystości OnlyBio i OnlyEco są w 100% bezpieczne, produkowane w ekologicznej fabryce oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Ekologiczne życie

Zasoby naszej planety są wyczerpywalne. Ta świadomość sprawia, że tak bardzo troszczymy się o racjonalne gospodarowanie dobrami natury. Wiemy, że świat jutra będzie jedynym światem, który będą znały kolejne pokolenia. OnlyBio i OnlyEco wybiera eko-życie, bo chce mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądała ziemia przyszłości. Nasza ziemia. Nie mamy przecież Planety B…

Rodzina

W eko-Rodzinie OnlyBio i OnlyEco, szczególnie ważne są bezpieczeństwo, spokój i szczęście. Twoje i Twoich bliskich. Zasługujecie na nie. Dlatego też wszystkie produkty są w 100% przyjazne skórze i przebadane dermatologicznie. Doskonale ją pielęgnują, nadając się zarówno do skóry wrażliwej jak i alergicznej. Są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne i to nawet dla najmłodszych domowników czy też zwierząt.

Jakość

Wysokiej jakości produkt powinien być wykonany z wysokiej jakości składników, w nowoczesnej fabryce i pod okiem doskonałych specjalistów, dlatego też marka dba o zachowanie wysokich standardów na każdym etapie produkcji. Kosmetyki i środki czystości OnlyBio i OnlyEco powstają w zielonej fabryce, zgodnej z filozofią zero waste, z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników. Nad recepturami produktów pracuje sztab światowej klasy naukowców, specjalistów i dermatologów, a wysoka jakość oraz ich naturalne i ekologiczne pochodzenie potwierdzone jest certyfikatami EcoCert.

Eko rozwój i edukacja

Produkcja ekologicznych, bezpiecznych produktów to dla OnlyBio i OnlyEco zbyt mało. Mając świadomość, że bez właściwej edukacji, zasoby naturalne Ziemi, nadal będą się kurczyć, a ekorozwój pozostanie jedynie odległym celem, marka podejmuje szereg akcji prospołecznych i edukacyjnych.

Przyjazne Matce Ziemi i zwierzętom

Marka dąży do tego, by wszystkie składniki wykorzystywane w produkcji kosmetyków i środków czystości pochodziły z ekologicznych, certyfikowanych upraw. Produkuje odpowiedzialnie, oszczędzając energię, wodę, stosując recykling odpadów. Nie testuje na zwierzętach! Wszystkie kosmetyki i środki czystości OnlyBio i OnlyEco są bezpieczne, biodegradowalne oraz w 100% wegańskie, co potwierdza certyfikat Vegan Society.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty