OILLAN MED+

o marce
Marka Oillan to producent dermokosmetyków, których zadaniem jest wyjątkowo delikatna, dermatologiczna pielęgnacja skóry ze szczególnymi potrzebami. To marka sygnująca dermatologiczny program pielęgnacji skóry niedojrzałej – (noworodki i niemowlęta), bardzo suchej i wrażliwej oraz dotkniętej schorzeniami dermatologicznymi – AZS, łuszczyca, egzema, rybia łuska. Dodatkowo w ofercie marki znajdziemy również popularne i cieszące się uznaniem kremy do różnego typu cery „Oillan Effect”, serię przeznaczoną dla kobiet w ciąży i mam po porodzie (Oillan Mama) a także serie Oillan Naturals czy Oillan Intima). Gama hipoalergicznych emolientów Oillan to recepta na skuteczne i bezpieczne przywrócenie równowagi skórze suchej, podrażnionej, wrażliwej i alergicznej. Specjalnie dobrane receptury zawierają substancje aktywne, które kompleksowo rozwiązują dysfunkcje skóry, przez łagodzenie zmian i profilaktykę powstawania nowych.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty