NADESHIKO

o marce

Marka łącząca tradycyjną japońską pielęgnację z wysoce zaawansowaną i innowacyjną technologią. NADESHIKO to uosobienie delikatnego kobiecego piękna, pełnego zmysłowej, zwiewnej naturalności zarówno w urodzie, jak i w gestach. W Japonii słowo to odzwierciedla ideał kobiecości, a w tradycyjnym postrzeganiu kobiecości – piękne i zadbane włosy są jej największym atrybutem. Marka NADESHIKO tworzy kosmetyki do pielęgnacji włosów i z powodzeniem wykorzystuje do tego znakomity olejek tsubaki, który działa na nie zbawiennie, poprawiając ich kondycję każdego dnia. Produkty NADESHIKO z pewnością wyróżniają się lekką, delikatną konsystencją, kwiatowym zapachem i natychmiastowym efektem, który sprawia, że włosy stają się zregenerowane, nawilżone, gładkie i błyszczące.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty