Mustela

o marce
Od przeszło 70 lat Mustela® oferuje bezpieczne i innowacyjne produkty, które chronią, a także zachowują zdrowie najbardziej delikatnej skóry niemowląt oraz dzieci, jak i dorosłych. 
Marka od początku swojego istnienia wspiera i towarzyszy przyszłym i obecnym Mamom. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, tworzy kosmetyki zapewniające bezpieczeństwo i komfort stosowania.
Kosmetyki marki Mustela® oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych, nie zawierają parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu. Dostępne są tylko w aptekach, co gwarantuje ich wysoką jakość i możliwość uzyskania specjalistycznej porady. 

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty