MIXA

o marce

MIXA to francuska marka specjalizująca się w pielęgnacji skóry wrażliwej. Historia marki sięga 1924 r., wtedy to kosmetyki do pielęgnacji skóry dzieci trafiły do francuskich aptek. W późniejszym okresie w oparciu o pozytywne opinie, MIXA wypuściła na rynek kolejne nowości do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowane skórom wrażliwym dorosłych konsumentów. Dziś MIXA jest ekspertem skóry wrażliwej. Odpowiednio dobrana kompozycja składników aktywnych każdego produktu, gwarantuje wysoką skuteczność kosmetyków MIXA. Każdy z produktów marki posiada skład opracowany i przetestowany przez dermatologów. W ofercie MIXA możemy znaleźć kosmetyki do twarzy, ciała oraz dla dzieci. Ponadto MIXA oferuje możliwość wykonania testu online, dzięki któremu, sprawdzimy swoją skórę pod kątem wrażliwości.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty