MIXA

o marce

MIXA to francuska marka specjalizująca się w pielęgnacji skóry wrażliwej. Historia marki sięga 1924 r., wtedy to kosmetyki do pielęgnacji skóry dzieci trafiły do francuskich aptek. W późniejszym okresie w oparciu o pozytywne opinie, MIXA wypuściła na rynek kolejne nowości do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowane skórom wrażliwym dorosłych konsumentów. Dziś MIXA jest ekspertem skóry wrażliwej. Odpowiednio dobrana kompozycja składników aktywnych każdego produktu, gwarantuje wysoką skuteczność kosmetyków MIXA. Każdy z produktów marki posiada skład opracowany i przetestowany przez dermatologów. W ofercie MIXA możemy znaleźć kosmetyki do twarzy, ciała oraz dla dzieci. Ponadto MIXA oferuje możliwość wykonania testu online, dzięki któremu, sprawdzimy swoją skórę pod kątem wrażliwości.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty