MASVERI

o marce

MASVERI to idealne rozwiązanie kosmetyczne dla mężczyzn, które stworzone zostało poprzez ewolucje różnych trendów. Kosmetyki przede wszystkim powinny sprostać potrzeby męskiej, często wymagającej części klienteli, co też udało się tej marce osiągnąć. Łącząc najwyższej jakości naturalne ekstrakty, oleje z nowoczesnymi, bezpiecznymi komponentami, uzyskano wyjątkowe rozwiązania w zakresie pielęgnacji i stylizacji włosów, twarzy, zarostu oraz ciała. Każdy z produktów został tak dopracowywany, aby Klient czuł się dopieszczony i by wrócił ponownie do kosmetyków MASVERI. Tu liczy się człowiek, jakość, skuteczność i zadowolenie.

Poznaj bliżej markę

         

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty