Dermedic

o marce

DERMEDIC to marka stworzona w firmie farmaceutycznej Biogened, która powstała z doświadczenia dermatologów. Przy opracowywaniu receptur swoich produktów marka wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Produkcja w firmie Biogened spełnia standard norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania). GMP w wytwarzaniu kosmetyków to zbiór działań, metod i procedur zapewniających najwyższą z możliwych jakość produkcji. GMP to również ścisły nadzór i odpowiedzialność na każdym etapie procesu technologicznego, od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania i dystrybucję do aptek, co gwarantuje konsumentom komfort i pewności do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wytworzonego produktu.

Do produkcji dermokosmetyków DERMEDIC stosowana jest woda termalna z artezyjskiego źródła hipertermalnego w Poddębicach.  Swoją czystość mikrobiologiczną oraz wyjątkowo korzystny układ minerałów zawdzięcza 27 000 lat przenikania przez warstwy skał wodonośnych położonych na głębokości ponad 2100 metrów pod ziemią. Woda termalna z Poddębic zawiera wyjątkowo korzystny układ minerałów, wspierający terapeutyczne działanie produktów DERMEDIC.

Dermokosmetyki DERMEDIC wspierają działania dermatologów w kierunku przywrócenia odpowiedniego funkcjonowania skóry, wobec czego poddane są wysokim oczekiwaniom specjalistów co do skutecznego działania. Potwierdzenie zaufania do marki to szerokie rekomendacje zarówno dermatologów jak i pediatrów. Dodatkowe rekomendacje specjalistów oraz niezależnych instytucji badawczych są dla nas potwierdzeniem uznania dla marki.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty