Dermedic

o marce

DERMEDIC to marka stworzona w firmie farmaceutycznej Biogened, która powstała z doświadczenia dermatologów. Przy opracowywaniu receptur swoich produktów marka wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Produkcja w firmie Biogened spełnia standard norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania). GMP w wytwarzaniu kosmetyków to zbiór działań, metod i procedur zapewniających najwyższą z możliwych jakość produkcji. GMP to również ścisły nadzór i odpowiedzialność na każdym etapie procesu technologicznego, od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania i dystrybucję do aptek, co gwarantuje konsumentom komfort i pewności do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wytworzonego produktu.

Do produkcji dermokosmetyków DERMEDIC stosowana jest woda termalna z artezyjskiego źródła hipertermalnego w Poddębicach.  Swoją czystość mikrobiologiczną oraz wyjątkowo korzystny układ minerałów zawdzięcza 27 000 lat przenikania przez warstwy skał wodonośnych położonych na głębokości ponad 2100 metrów pod ziemią. Woda termalna z Poddębic zawiera wyjątkowo korzystny układ minerałów, wspierający terapeutyczne działanie produktów DERMEDIC.

Dermokosmetyki DERMEDIC wspierają działania dermatologów w kierunku przywrócenia odpowiedniego funkcjonowania skóry, wobec czego poddane są wysokim oczekiwaniom specjalistów co do skutecznego działania. Potwierdzenie zaufania do marki to szerokie rekomendacje zarówno dermatologów jak i pediatrów. Dodatkowe rekomendacje specjalistów oraz niezależnych instytucji badawczych są dla nas potwierdzeniem uznania dla marki.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty