CoolCoola

o marce

CoolCoola to marka produktów kosmetycznych jakości premium, które dostarczą Ci fantastycznych wrażeń podczas codziennej pielęgnacji ciała. To synonim przyjemności, zabawy, radości, wprawiających w doskonałe samopoczucie. Świat wypełniony pięknymi, intensywnymi zapachami i kolorami, angażujący zmysły, otwierający na nowe doświadczenia. 

CoolCoola narodziła się z pasji do tworzenia naturalnych 
i wartościowych kosmetyków.  Są to przede wszystkim wysokiej jakości kosmetyki kąpielowe: kule kąpielowe, pudry do kąpieli, sole do kąpieli, mleko do kąpieli, mydła. Naszym znakiem rozpoznawczym są niezwykłe zapachy. Twórcy sięgają po inspiracje z całego świata. Zapachy zamknięte w kosmetykach kąpielowych mogą być używane jako element zabiegów aromaterapeutycznych. 

Kosmetyki kąpielowe CoolCoola powstają w oparciu o indywidualnie opracowywane receptury. To świeże kosmetyki, odznaczające się wyższą skutecznością działania. Firma korzysta z naturalnych, wysokiej jakości składników, znanych z doskonałych właściwości pielęgnujących, odżywiających i regenerujących oraz oczyszczających. 

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty