artègo

o marce

Masz ochotę na zmianę, ale boisz się o zdrowie swoich włosów? Te wątpliwości towarzyszą klientkom i klientom salonów fryzjerskich na całym świecie – odpowiedzią na tę obawę są produkty marki artègo. 

Profesjonalne kosmetyki artègo stworzone zostały z takich składników i w taki sposób, by umożliwić fryzjerom pielęgnację włosów ich klientów, która sprawi, że będą one zdrowe, piękne oraz podatne na najbardziej stylowe i kreatywne stylizacje.

Produkty do włosów artègo to doskonała jakość, delikatność i bogactwo składników naturalnego pochodzenia, ale także ekspresja barw, różnorodność ofert odpowiadających różnym typom włosów i ich kondycji. To także otwartość na potrzebę zmian, gotowość klientów do eksperymentowania z fryzurą, chęcią podążania za najnowszymi trendami, czy po prostu nastrojem chwili.

Włoska marka artègo została założona w 2000 r. przez specjalistów z branży fryzjerskiej. Ich celem było spełnienie potrzeb salonów fryzjerskich, które w swojej codziennej pracy stawiają nie tylko na pielęgnację i stylizację włosów, ale również pasję, kreatywność, niezależność i swobodę ekspresji.

Dzięki takiemu podejściu oraz jakości oferowanych kosmetyków do włosów, artègo szybko zdobyło sobie zaufanie fryzjerów i w ciągu dekady stało się znaczącą marką fryzjerską, obecną w kilkunastu krajach na świecie –  także w Polsce.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty