artègo

o marce

Masz ochotę na zmianę, ale boisz się o zdrowie swoich włosów? Te wątpliwości towarzyszą klientkom i klientom salonów fryzjerskich na całym świecie – odpowiedzią na tę obawę są produkty marki artègo. 

Profesjonalne kosmetyki artègo stworzone zostały z takich składników i w taki sposób, by umożliwić fryzjerom pielęgnację włosów ich klientów, która sprawi, że będą one zdrowe, piękne oraz podatne na najbardziej stylowe i kreatywne stylizacje.

Produkty do włosów artègo to doskonała jakość, delikatność i bogactwo składników naturalnego pochodzenia, ale także ekspresja barw, różnorodność ofert odpowiadających różnym typom włosów i ich kondycji. To także otwartość na potrzebę zmian, gotowość klientów do eksperymentowania z fryzurą, chęcią podążania za najnowszymi trendami, czy po prostu nastrojem chwili.

Włoska marka artègo została założona w 2000 r. przez specjalistów z branży fryzjerskiej. Ich celem było spełnienie potrzeb salonów fryzjerskich, które w swojej codziennej pracy stawiają nie tylko na pielęgnację i stylizację włosów, ale również pasję, kreatywność, niezależność i swobodę ekspresji.

Dzięki takiemu podejściu oraz jakości oferowanych kosmetyków do włosów, artègo szybko zdobyło sobie zaufanie fryzjerów i w ciągu dekady stało się znaczącą marką fryzjerską, obecną w kilkunastu krajach na świecie –  także w Polsce.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty