MANUFAKTURA NOVA KOSMETYKI

o marce

MANUFAKTURA NOVA KOSMETYKI powstała w 2011 r. jako odpowiedź na coraz większe wymagania osób poszukujących kosmetyków dopasowanych do swoich potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających. Nova kosmetyki wykorzystuje najnowsze trendy, stosuje zarówno innowacyjne surowce, jak i te tradycyjne – znane od wieków ze swojej skuteczności. Ten polski producent wysokiej jakości kosmetyków opartych o naturalne składniki wzbogacone o innowacyjne komponenty, gwarantuje wysoką jakość surowców od europejskich dostawców, które w wielu przypadkach są użyte w maksymalnie dopuszczalnych stężeniach, przez co naprawdę działają.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty