L’OREAL PARIS

o marce
To światowy koncern kosmetyczny, który obecny jest w ponad 130 krajach na świecie – jego główną siedzibą jest Clinchy we Francji. Marka została założona 1909 roku przez Eugène Schuellera, który zasłynął na świecie wynalezieniem formuły do farbowania włosów. L’Oreal prężnie rozwijał się nawet w okresie międzywojennym stosując skuteczną reklamę, jako formę, która przyniosła jej rozgłos na całym świecie. Dziś L’Oreal obejmuje swoim sztandarem mnóstwo marek profesjonalnych (np. Matrix czy Kerastase), znanych na całym świecie (Maybelline New York czy Garnier), selektywnych (Lancome, Biotherm), ale również dermokosmetyków (Vichy czy La Roche-Posay). Twarzą marki były znane na całym świecie gwiazdy takie jak Kate Moss, Beyonce, Penelope Cruz czy Jennifer Lopez. Misją L’Oreal Paris od samego początku było oferowanie innowacyjnych, skutecznych, ale również bezpiecznych rozwiązań, dlatego do koncernu należą wyłącznie znane i szanowane firmy na świecie. Warto zaznaczyć, że marka nie skupia się wyłącznie na produkcji czy nadzorze tworzenia kosmetyków, ale angażuje się w wiele prospołecznych inicjatyw na rzecz praw kobiet czy równości płci i zachowania szacunku dla różnorodności.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty