LIERAC

o marce
LIERAC to marka, która funkcjonuje w przemyśle kosmetycznym od ponad 40 lat. Znana jest na całym świecie, a cechą nieodłączną towarzyszącą produkcji kosmetyków jest innowacyjność w kwestii badań oraz świata dermokosmetyków. Marka LIERAC została założona przez specjalistę z dziedziny medycyny estetycznej, dzięki czemu od samego początku działania stawiała na nowoczesne metody, innowacyjność oraz odkrywanie coraz lepszych i bardziej skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych. Głównym założeniem LIERAC jest dostarczanie kobietom efektywnych preparatów, które będą chroniły je przed niedoskonałościami estetycznymi, które pojawiają się wraz z upływającym czasem. Laboratoria marki LIERAC wciąż kontynuują pionierskie działania w oparciu o najnowsze odkrycia i dokonania z zakresu medycyny estetycznej. Co więcej zastosowały innowacyjne podejście „open source”, zrzeszając wokół Działu Badań i Rozwoju grono ekspertów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach. Misją marki LIERAC jest pozbawianie kobiet kompleksu młodości, oferując coraz nowsze i bardziej zaawansowane formuły pragnie skupić się na kroczeniu przez życie z optymizmem i bez społecznej presji odmładzania.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty