L’BIOTICA

o marce
Troszczy się o Twoje piękno. Naturalnie i profesjonalnie.

L’biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Preparaty L’biotica, powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju.

Blisko (potrzeb) Klientów
Ambicję i kluczowy cel firmy stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych.
Ich komponenty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i podlegają starannej selekcji pod względem jakości. W naszych nowoczesnych laboratoriach L’biotica korzysta z bogactwa natury oraz innowacyjnych technologii. Tworzy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formulacje, które „zamyka” w estetycznych, funkcjonalnych opakowaniach.

Produkty L’biotica pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet (i mężczyzn), rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją – a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę. Poprzez preparaty do twarzy, włosów i ciała, marka L’biotica pragnie być blisko Klientów; „towarzyszyć” im w codziennej pielęgnacji i wspierać w zdrowym dbaniu o siebie. Marka proponuje bogaty wachlarz kosmetyków (bez parabenów i szkodliwych substancji), dopasowany do różnych typów skóry oraz włosów.

Zaufanie zobowiązuje i motywuje
We wszystkich działaniach L’biotica kieruje się odpowiedzialnością, profesjonalizmem oraz ekspercką wiedzą z zakresu kosmetologii, pielęgnacji włosów i suplementacji. Uważnie słucha swoich Klientów i dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały Ich oczekiwania – zarówno w zakresie, jakości, jak i ceny czy dostępności.

Poznaj bliżej markę

  

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping