KABOS COSMETICS

o marce

KABOS COSMETICS to polska marka, która działa na rynku od ponad 15 lat. W jej ofercie znajdziemy bogaty wybór produktów do stylizacji paznokci oraz ich pielęgnacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla profesjonalistów.
Wychodząc naprzeciw swoim klientkom KABOS dba o ich potrzeby poprzez jasną komunikację i otwartość na bezpośrednie sugestie. Marka zdobyła zaufanie swoich klientek dzięki długoletniemu doświadczeniu i rzetelności.
W ofercie KABOS znajdziemy lakiery hybrydowe Gelike, lakiery do paznokci SIMPLY, żele budujące, akrylożele oraz artykuły do zdobień, potrzebne akcesoria do wykonania manicure klasycznego, żelowego, hybrydowego oraz tytanowego.
Kosmetyki do pielęgnacji ciała, peeling cukrowy, a także chemię kosmetyczną, płyny do dezynfekcji, maski algowe do twarzy, artykuły do pedicure oraz gadżety firmowe. Marka nieustannie w miarę wzrostu potrzeb swoich klientek poszerza swoją ofertę.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty