INVEO

o marce

Nowoczesna, innowacyjna marka oferująca kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu. Kosmetyki INVEO powstały z myślą o skutecznej i delikatnej pielęgnacji rzęs, brwi, a także delikatnej skóry pod oczami.  

Starannie opracowane receptury działają nie tylko pielęgnująco, ale także stymulująco. Zostały stworzone na bazie najwyższej jakości składników naturalnych o potwierdzonych badaniami aplikacyjnymi właściwościach regeneracyjnych, pielęgnacyjnych i odżywczych.

Produkty marki INVEO zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek, spełniając jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa. W portfolio marki znajdują się kosmetyki do pielęgnacji brwi, rzęs, a także płatki pod oczy oraz płyn do demakijażu.

Nowoczesna linia kosmetyków INVEO sprawia, że cieszysz się wyrazistym spojrzeniem spod długich, gęstych rzęs i podkreślonych, odżywionych brwi. Dba o skórę wokół oczu, której przywraca witalność i młody wygląd.

.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty