Herla

o marce

Herla jest marką luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych łączącą najnowsze osiągnięcia nauki z bogactwem najcenniejszych składników naturalnych. Poprzez innowacyjne receptury, najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność i holistyczne podejście do pielęgnacji HERLA pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym pięknem. HERLA to kosmetyki dla kobiet, które cenią bezpieczeństwo, komfort i siłę naturalnego piękna. Jest to marka skoncentrowana na kobietach i ich potrzebach: potrzebie piękna i samoakceptacji, zdrowia, kobiecości, realizacji pasji oraz świadomego życia w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

Bardzo ważną częścią jej działalności i działalności jej partnerów jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój. Dba zarówno o jakość produktu jak i o społeczność w miejscach, gdzie nasze surowce naturalne są produkowane.

Produkty składają się prawie w 100% ze starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych z całego świata.

Herla współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi na całym świecie dbając o najwyższą jakość i skuteczność produktów poprzez synergię bogactw natury oraz osiągnięć biotechnologii.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty