Herla

o marce

Herla jest marką luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych łączącą najnowsze osiągnięcia nauki z bogactwem najcenniejszych składników naturalnych. Poprzez innowacyjne receptury, najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność i holistyczne podejście do pielęgnacji HERLA pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym pięknem. HERLA to kosmetyki dla kobiet, które cenią bezpieczeństwo, komfort i siłę naturalnego piękna. Jest to marka skoncentrowana na kobietach i ich potrzebach: potrzebie piękna i samoakceptacji, zdrowia, kobiecości, realizacji pasji oraz świadomego życia w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

Bardzo ważną częścią jej działalności i działalności jej partnerów jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój. Dba zarówno o jakość produktu jak i o społeczność w miejscach, gdzie nasze surowce naturalne są produkowane.

Produkty składają się prawie w 100% ze starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych z całego świata.

Herla współpracuje z jednostkami naukowo-badawczymi na całym świecie dbając o najwyższą jakość i skuteczność produktów poprzez synergię bogactw natury oraz osiągnięć biotechnologii.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty