GLOV

o marce
W maju 2012 roku firma Phenicoptere wprowadziła po 2 latach badań innowacyjny i opatentowany produkt GLOV Hydro Demaquillage w dwóch wersjach GLOV comfort i GLOV on-the-go. Rękawica do demakijażu GLOV zmywa make-up za pomocą wody, występuje aż w różnych kształtach i kolorach, tak by idealnie dopasować się do oczekiwań konsumentek. Stworzone w mikrotechnologii włókna GLOV, są hipoalergiczne, łagodne dla oczu, zachowują naturalne pH skóry, a do działania potrzebują tylko wody. Dzięki elektrostatycznym właściwościom, pochłaniają cząsteczki makijażu jak magnes. GLOV pielęgnuje skórę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale to nie magia! To innowacyjna technologia GLOV. Dziś produkty marki można kupić w ponad 60 krajach a całym świecie.

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty