FLOSLEK

o marce

Laboratorium kosmetyczne FLOSLEK to polska marka z tradycjami, która łączy osiągnięcia naukowe i technologiczne z szacunkiem do naturalnych rozwiązań. Na polskim rynku funkcjonuje od 1994 roku oferując bardzo szeroką gamę dermokosmetyków i kosmetyków do pielęgnacji skóry ze szczególnym uwzględnieniem cer wrażliwych i problematycznych. 

Doświadczeni specjaliści, nowoczesne laboratorium badawcze oraz innowacyjne receptury to filary funkcjonowania marki FLOSLEK. Nieustanny rozwój, śledzenie i odpowiedź na najnowsze trendy pielęgnacyjne, ale również poszukiwanie roślinnych alternatyw sprawia, że oferta marki wciąż rośnie i dostarcza co raz to nowszych i efektywniejszych rozwiązań do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz paznokci. 

Marka FLOSLEK obecna jest w ponad 50 krajach na całym świecie – od Ameryki Południowej aż po daleką Azję. Portfolio zawiera ponad 14 specjalistycznych linii pielęgnacyjnych marki FLOSLEK PHARMA oraz 46 gam kosmetyków produkcji FLOSLEK LABORATORIUM. Łącznie to ponad 300 różnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji nawet najbardziej wymagających i wrażliwych cer, które dzięki 27-letniemu doświadczeniu wciąż zyskują nowe, zadowolone klientki. Warto wspomnieć również, że marka była wielokrotnie wyróżniona cenionymi nagrodami np.  Godłem Promocyjnym Teraz Polska, Diamenty miesięcznika Forbes czy tytułem Gazeli Biznesu.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty