DR SKIN CLINIC

o marce
DR SKIN CLINIC to nowa marka, powstała w Laboratorium BANDI – polskiej, rodzinnej firmie istniejącej na rynku kosmetycznym już od przeszło 30 lat. Celem działalności, a zarazem pasją jej twórców jest „tworzenie nowoczesnych i skutecznych kosmetyków dla kobiet takich jak my, bo wszystkie chcemy wyglądać i czuć się pięknie!”. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia kosmetologii, DR SKIN CLINIC kreuje innowacyjne zabiegi kosmetyczne i preparaty pielęgnacyjne, które są bezpieczne dla zdrowia i przyjazne środowisku. W swoich recepturach marka stawia na skrupulatnie wyselekcjonowane składniki aktywne o udowodnionej skuteczności działania. Profesjonalne produkty powstają w Laboratorium Bandi, gwarantując najwyższą jakość surowców, bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska oraz doskonałą efektywność. Marka podzieliła swój asortyment na cztery etapy pielęgnacyjne. Synergiczne działanie produktów na każdym z etapów, podobnie jak w przypadku zabiegów kosmetycznych wykonywanych w gabinetach, zapewnia kompleksowe wsparcie dla zdrowia i piękna skóry.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Złuszczanie ciała w jagodowej-leśnej odsłonie – PEELING BODYBOOM

Oczyszczanie ciała może być zwykłą rutynową czynnością, jakich wiele, jednak testując produkty z naszych PURE BEAUTY BOXÓW niejednokrotnie miałyście szansę zamienić ją w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. Wybierając kosmetyki zawsze kierujemy się chęcią obdarowania Was...

Pure Beauty