Zapisz się do naszego newslettera!

Dlaczego warto wybierać ekologiczne środki do prania i płukania i z jakiego powodu wszyscy tak bardzo kochamy markę ZIELKO?

cze 15, 2023

Dlaczego warto wybierać ekologiczne środki do prania i płukania i z jakiego powodu wszyscy tak bardzo kochamy markę ZIELKO?

cze 15, 2023

Nasz tajemniczy box WILD FLOWERS zawierał nie tylko produkty pielęgnacyjne inspirowane najlepszymi składnikami i darami natury, ale także wyjątkowy dodatek, który zapewni Waszym tkaninom niepowtarzalny aromat. Wiemy, że uwielbiacie markę ZIELKO, dlatego z wielką radością i przyjemnością przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję – PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN o egzotycznym zapachu w specjalnej limitowanej edycji. Zostańcie dziś z nami, ponieważ za cel obraliśmy sobie przekonać Was w 100% do eko zmiany w Waszych domach – czy się uda? Sprawdźmy to teraz!

PO CO I DLACZEGO WARTO WYBIERAĆ EKOLOGICZNE ŚRODKI DO PRANIA?

Stosowanie ekologicznych produktów do prania ma wiele zalet, zarówno dla nas samych, jak i dla planety. Wybierając je możemy przyczynić się do ochrony środowiska, poprawy jakości wody oraz zapewnienia zdrowszych warunków dla naszych rodzin i przyszłych pokoleń. Marka ZIELKO od początku swojej działalności na rynku dokładnie połączyła ze sobą te ideę zdobywając serca tysięcy swoich Klientek w tym również Wasze, ponieważ zawsze wtedy, gdy jakaś propozycja znajduje się w naszym PURE BEAUTY BOX wywołuje w Was radość i ekscytację. Przyjemne z pożytecznym w pełnym znaczeniu tego stwierdzenia! Gdybyście jednak potrzebowały dodatkowych argumentów przemawiających za stosowaniem tego typu produktów to przed Wami cztery niezwykle ważne aspekty:

  1. NAJLEPSZE DLA ŚRODOWISKA. Tradycyjne detergenty i środki do prania zawierają często wiele szkodliwych substancji chemicznych, takich jak fosforany, ftalany i wiele innych. Te z kolei mogą przedostawać się do wód gruntowych i rzek, powodując zanieczyszczenie środowiska wodnego i szkodząc ekosystemom. Ekologiczne produkty do prania są zwykle biodegradowalne, co oznacza, że rozkładają się naturalnie bez wpływu na środowisko.
  2. ZDROWE I BEZPIECZNE DLA CAŁEJ RODZINY. Wspomniane wyżej substancje chemiczne, mogą powodować podrażnienia skóry, alergie i problemy oddechowe. Często mają one intensywny zapach, który może wywoływać reakcje alergiczne u niektórych osób. Ekologiczne produkty do prania są zazwyczaj wolne od sztucznych zapachów i zawierają składniki pochodzenia naturalnego lub organicznego, które są bardziej delikatne dla skóry i zdrowia.
  3. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ. Większość ekologicznych produktów do prania jest zoptymalizowana pod kątem minimalizacji zużycia energii. Na przykład, niektóre środki do prania mogą działać skutecznie już w niższych temperaturach wody, co pozwala na oszczędność energii potrzebnej do podgrzewania wody. 
  4. WSPARCIE DLA EKOLOGICZNYCH MAREK I POZYTYWNY WPŁYW NA RYNEK. Wybierając ekologiczne produkty do prania czy płukania, wspieramy firmy i producentów, którzy kładą nacisk na ochronę środowiska i zrównoważony rozwój. To z kolej może przyczynić się do wzrostu popytu na ekologiczne rozwiązania, co następnie być może zachęci innych producentów do wprowadzania na rynek zdrowszych i bezpieczniejszych rozwiązań. To zjawisko jest już zauważalne, więc naprawdę działa!

PŁYN DO PŁUKANIA ZIELKO O ZAPACHU EGZOTYCZNYM W LIMITOWANEJ EDYCJI!

Oczywiście ten wpis nie powstał bez przyczyny – zależało nam, by pokazać Wam jak wiele zalet niesie ze sobą stosowanie ekologicznych środków do prania, ponieważ każda z Was znalazła w swoim boxie WILD FLOWERSpropozycję od marki ZIELKOPŁYN DO PŁUKANIA EGZOTYCZNY to ekologiczny płyn do płukania tkanin o przepięknym egzotycznym zapachu. Wiemy doskonale, jak bardzo kochacie produkty tej marki, dlatego z przyjemnością przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję!

Jest to produkt stworzony z myślą o osobach poszukujących naturalnych alternatyw dla tradycyjnych środków do płukania. W swoim składzie zawiera m.in. lanolinę, która zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom egzotyczny zapach utrzymujący się przez wiele dni. Co więcej – jest w 100% biodegradowalny, a jego skład sprawia, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w przydomowej oczyszczalni ścieków. Nie zawiera fosforanów, sztucznych barwników ani substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i zdrowia, co jest jego największą zaletą. Tak naprawdę wystarczy jedynie dodać odpowiednią ilość produktu do miarki, zależnie od pojemności pralki oraz stopnia twardości wody. Z doświadczenia podpowiemy Wam, że już przy niewielkiej ilości miękkość ubrań oraz zapach są naprawdę imponujące. Za to, podobnie jak Wy, kochamy ZIELKO już od ponad dwóch lat! Na uwagę zasługuje również fakt, iż jest to wersja limitowana – dostępna w nowym zapachu i pojemności 500 ml, jakiej jeszcze u nas nie było.

PŁYN DO PŁUKANIA ZIELKO EGZOTYCZNY stanowiący piękny dodatek do naszego pielęgnacyjnego zestawu, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX WILD FLOWERS. Przypominamy, że niewielka (albo nawet i bardzo niewielka) ilość pudełek tej edycji czeka na swoje właścicielki, a VIANEK już nie może doczekać się, by zadbać o Wasze ciała. Box możecie zamówić TUTAJ -> Subskrypcja | Pure Beauty

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty