BOSKA PSZCZOŁA

o marce

BOSKA PSZCZOŁA to marka kosmetyczna, założona przez Natalię, która sama na własnej skórze doświadczyła, jak niezwykle ważne jest zachowanie bioróżnorodności mikrobiomu skóry, bo sama zmaga się z chorobą autoimmunologiczną i SIBO. Boska Pszczoła szczególną uwagą i ochroną otacza pszczoły, tworząc dla nich dzikie łąki pod Warszawą. To marka naturalnych i wegańskich kosmetyków, które nie zawierają sztucznych zapachów, konserwantów czy barwników. Kosmetyki tworzone są metodą na zimno, tak żeby botaniczne ekstrakty i kwiatowe esencje zachowały jak najwięcej swoich bioaktywnych właściwości, bez utraty witamin czy antyoksydantów.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty