BODY BOOM

o marce

BODY BOOM w ostatnim czasie działa pod marką Bielenda, znaną chyba każdemu. Kosmetyki Body Boom to laureaci wielu ważnych plebiscytów i konkursów kosmetycznych w Polsce. Firma ta zdobyła tytuły takie jak: Doskonałość Roku Twojego Stylu, Stylowy Kosmetyk, Produkt Roku Woman’s Health, Best Beauty Buys, Glamour Glammies, a także laureat nagrody Kosmetyk Wszech Czasów, przyznawanej przez Wizażanki, największą społeczność urodową w Polsce oraz wiele innych! Body Boom to moc naturalnych i skutecznych formuł, które są przyjazne weganom. Najwyższa jakość składników i kompleksowa pielęgnacja całego ciała w jednym miejscu.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty