BIOLIQ

o marce

BIOLIQ to marka, która tworzy innowacyjne dermokosmetyki stworzone, by zaspokajać potrzeby skóry kobiet bez względu na wiek.
Formuły i receptury tych kosmetyków oparte są na naturalnych i doskonale skoncentrowanych składnikach aktywnych. Podstawą kremów Bioliq jest wyciąg z Onopordum acanthium, który działa regenerująco. Marka potwierdza, iż ich wyroby w naturalny sposób stymulują odnowę i odbudowę. Oprócz Onopordum acanthium, każdy krem Bioliq posiada w składzie naturalny wyciąg roślinny, wzmacniający działanie danego preparatu. Dzięki temu BIOLIQ trafia w indywidualne potrzeby skóry swoich Klientów.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty