BIELENDA

o marce

BIELENDA to jedna z największych i najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych, która obecna jest na rynku od 1990 r. Niesamowicie bogata oferta kosmetyków tworzona przez ponad 30 lat proponuje klientom indywidualnym oraz gabinetom mnóstwo różnych, profesjonalnych, naturalnych serii pielęgnacyjnych do ciała, twarzy i włosów. Asortyment zawiera już ponad 400 typów kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji osób w każdym wieku. Najważniejszą rzeczą dla marki BIELENDA jest przekonanie, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty goszczą na półkach sklepowych w ponad 45 krajach!

Produkty powstają w siedzibie firmy w Krakowie w specjalnym dziale Badawczo-Rozwojowym, gdzie przy udziale dermatologów, kosmetologów i innych specjalistów śledząc najnowsze trendy i oczekiwania swoich klientów, finalnie trafiają na półki w sklepach. O 100% bezpieczeństwie formuł kosmetyków BIELENDA zapewnia Dział Kontroli Jakości, a specjalny Dział Mikrobiologii, nadzoruje czystość mikrobiologiczną każdej partii produkcyjnej. Wybierając markę BIELENDA możesz mieć więc pewność najwyższej jakości, poszanowania środowiska oraz wsparcia rodzimej marki z tradycjami.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty